شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه دو
چند رسانه ای
کد مطلب:  82 تاریخ انتشار:  1402/6/20 23:05:04
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » شهرستان همدان (امور 2 برق همدان)
روابط عمومی امور دو برق همدان خبر داد
اصلاح کامل شبکه برق در بافت تاریخی بازار اکباتان جهت ثبت جهانی هگمتانه

به گزارش روابط عمومی امور 2 برق همدان ، مهندس امیر حسین بختیاری ، مدیر امور 2 برق همدان ، از اصلاح کامل شبکه برق در بافت تاریخی بازار اکباتان جهت ثبت جهانی هگمتانه خبر داد .

مهندس بختیاری در ادامه افزود ، اصلاح کامل شبکه برق در بازار ها ، سراها و کاروانسراها و راسته های بافت تاریخی اکباتان توسط تلاش شبانه روزی بیش از 10 اکیپ تعمیراتی و پیمانکاری برق در طول حدوداً 70 روز به انجام رسید .

وی تصریح کرد : در این خصوص ، اصلاح بیش از 1500 کابل سرویس انشعابات برق ، نصب و اصلاح و رنگ آمیزی بیش از 60 دستگاه جعبه انشعاب برق ، تعویض و اصلاح بیش از 20 اصله پایه سیمانی برق و اصلاح و تعویض بیش از 200 دستگاه چراغ قدیمی با چراغ ال ای دی جدید در راستای مصوبات شورای راهبردی پرونده ثبت جهانی هگمتانه انجام گردید .

مهندس بختیاری در پایان ابراز امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده توسط ارگان ها و دستگاه های اجرایی با راهبری و حمایت استاندار جهادی استان ، در صورت ثبت جهانی هگمتانه ، اسم همدان در سایت جهانی گردشگری قرار گرفته و رونق صنعت گردشگری وجذب گردشگر به کشور و شهر همدان را به دنبال داشته و موجب توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در سطح استان گردد .

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.