شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه دو
چند رسانه ای
کد مطلب:  94 تاریخ انتشار:  1402/11/8 11:13:10
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » شهرستان همدان (امور 2 برق همدان)
روابط عمومی امور دو برق همدان خبر داد
آموزش و ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی برق در مدارس

به گزارش روابط عمومی امور 2 برق همدان در راستای آموزش و ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی برق ، مهندس امیرحسین بختیاری مدیر امور 2 برق همدان به همراه جمعی از همکاران در یکی از مدارس سطح شهر همدان حاضر و با بیان نکات آموزشی در بین دانش آموزان نسبت به آموزش الگوی صحیح مصرف بهینه انرژی برق پرداختند .

مهندس بختیاری با حضور در بین دانش آموزان مدرسه شهید علی  اکبری ، دانش آموزان را سفیران مدیریت مصرف و همیار انرژی در بین خانواده های خود عنوان نمود و با بیان توضیحاتی دراین خصوص و با اهداء لوازم التحریر و بسته های آموزشی به منظور تشویق دانش آموزان ، از آنها خواست که نسبت به جاری سازی فرهنگ الگوی مصرف بهینه انرژی برق در منازل خود کوشا باشند .

همچنین در راستای تکریم از مدارس مناطق محروم شهر همدان و با هماهنگی آموزش و پرورش ناحیه و مدیر مدرسه فوق ، روشنایی کلاسها و محیط آموزشی مدرسه اصلاح و لامپ های پرمصرف و معیوب آموزشگاه با لامپهای LED تعویض و جایگزین گردید .

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.